Posadzki Wylewki Mixokret miksokret Warszawa Mazowieckie Betonowe

inne


Posadzki Bochnia, Wylewki Bochnia, Mixokret Bochnia, miksokret Bochnia, Warszawa Bochnia, Mazowieckie Bochnia, Betonowe Bochnia

remont Bochnia, posadzki Bochnia, wylewki Bochnia, mixokret Bochnia

Witamy

Naszą specjalnością jest wykonywanie wylewek betonowych, w technologii na półsucho z mixokreta spalinowego zacieranych maszynowo.

Jest to metoda bardzo szybka i jednocześnie najdokładniejsza na rynku dzięki czemu zaoszczędza sie w późniejszych etapach mnóstwo pieniędzy i nerwów związanych z poprawkami. Dlatego tak istotne jest wybrać ekipę by zrobiła to dokładnie.

Jesteśmy doświadczoną ekipą działającą w niezmienionym składzie od kilkunastu lat,  NIEPIJĄCĄ,  punktualną i słowną.

Nasza posadzka jest idealnie równa, niepyląca.

Nadaje sie pod każdy rodzaj podłoża (panel, płytka, deska, kamień). Każdy glazurnik chwali sobie naszą dokładość przez co ma przyjemność w swojej dalszej pracy.

Na życzenie klienta dozbrajamy posadzke włóknem dzięki czemu posadzka jest lepiej zabezpieczona przed skurczami betonu występującymi podczas wysychania, zwiększa sie jej wytrzymałość oraz minimalizuje występowanie mikro pęknięć.

Cena za wykonanie posadzki jest uzależniona od kilku czynników jak ilość metrów, grubość a także wielu innych dlatego zapraszam do kontaktu telefonicznego

Telefon czynny do późnych godzin wieczornych...

Zapraszamy


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 669

nr ogłoszenia: 19479